Moje cesta 

Přírodní léčení a jeho prostřednictvím pomoci sobě a postupem času i ostatním lidem byla témata, která mě lákala  již od dětství. Neustálé angíny a ničivé migrény na které žádné prášky nezabíraly mě postupně směrovaly k jiným možnostem, jak si pomoci. Už tehdy jsem měla pocit, že za nemocí je něco víc, že stav který prožívám je následkem už prožitého pocitu. Teď vím, že strachu, úzkosti, přetlaku nevyřčených myšlenek...ale v té době jsem žila v prostředí, které pohled na nemoc vnímalo jinak. 

Narodila jsem se na Vysočině, ve znamení střelce. Po střední škole jsem odešla do Prahy a začala  pracovat v nemocnici jako radiologická laborantka. Po několika letech jsem pocítila potřebu změny, a to totální….Stala se ze mě bankovní úřednice. Po čase, když už jsem měla dva malé kluky, se mi tentokrát intenzivněji vrátila potřeba hledat jiná řešení "léčby" jejich nemocí. Občas jsem zkusila bylinky a nějaké homeopatikum a ono to často, k mé velké radosti, fungovalo. 

Tím začalo moje seznamování s alternativní léčbou. Zajímala jsem se o reiky, o shamballu, konstelace a mnohé další, pro mne tehdy tajuplné metody  péče o tělo i duši…. V té době jsem se rozhodla hlouběji proniknout do tajů homeopatie. Chtěla jsem také pochopit, proč homeopatika někdy pomohou okamžitě a jindy až s odstupem času. Proč se na stejnou nemoc u dvou různých lidí použije rozdílné homeopatikum. Proč téma homeopatie vyvolává mezi lidmi tolik rozdílných emocí….

Zapsala jsem se na tříleté studium České školy klasické homeopatie. Po roce čekání na nový první ročník, který se otevíral v Praze, jsem zahájila studium. Poznáváním hloubky homeopatie mě postupně přestávala naplňovat práce v bance. Chtěla jsem více a na jiné úrovni pracovat s lidmi, komunikovat s nimi a poskytovat jim úlevu od často chronických a dlouhodobých potíží….

Rozhodnutí opustit stálou a dobře placenou práci v bance kvůli homeopatii nebylo snadné. Musím přece živit dvě malé děti…..Ale přesto jsem stále více uvnitř sebe cítila, že  tuto změnu potřebuji udělat.

Dalším velkým pracovním zlomem pro mě byla kraniosakrální terapie. Metoda tak jemná, účinná a urychlující mě velmi oslovila. Pomáhá ulevit fyzickým obtížím, ale také rozkrývá a uvolňuje minulé a často bolavé prožitky a zkušenosti. Intenzivně jsem se na tuto metodu zaměřila nejen pro její jemnost, ale také proto, že umožňuje dostat se velmi hluboko, až do zdroje potíží a pokud je ten pravý čas, tento zdroj uvolní velmi rychle. 

Díky homeopatii, Reiki, kraniosakrální terapii a dalším metodám napomáhajícím poznávat více a hlouběji sama sebe a svoje vnitřní pocity, jsem pochopila, že některé životní události a moje reakce na ně, jsou zase jen reakcí na dávné a třeba zapomenuté zkušenosti a třeba i křivdy. Že jde jen o mojí myslí vytvořené programy, které brání v radostném prožívání života. Postupným uvolňováním těchto bloků z podvědomí se mění i můj aktuální pohled na vše, co se děje ve mně i kolem mě. Tím ale má práce a touha po poznání nekončí, nekončí ani potřeba uvolňovat další a další vnitřní programy, které si v sobě nosíme, protože každý krok a životní zkouška je pak snesitelnější a život radostnější...

Na mé cestě neplynulo vždy všechno hladce a překážky se zdály někdy nepřekonatelné, ale moje pevná víra a podpora mých blízkých a přátel mi pomohla jít dál a věřit, že vše se děje správně. Děkuji za to z celého srdce. 

Největší radostí pro mě je, když čas společně prožitý s Vámi, kteří jste ve mě vložily svoji důvěru, byl nejen terapií, ale i přátelským setkáním.

 

Odbornost

 

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat.