Děkuji

23.11.2017 10:04

DĚKUJI

Narozeniny

V období narozenin se hodně ponořuji sama do sebe, hloubám, bilancuji.  A dnešní narozeninový den vnímám hluboký pocit vděčnosti.

Děkuji za vše

Děkuji svým rodičům za život, který mi dali. Děkuji, že se snažili mě vychovávat nejlépe, jak uměli. A i když jsem někdy nesouhlasila nebo bojovala, teď vím, že dělali, co mohli. Děkuji matce za její laskavost, kterou v sobě má a kterou mi dokázala předat. Děkuji jí za snahu být mi matkou, i ve chvílích nedostatku životních sil. Děkuji otci za svobodomyslnost a tím mojí schopnost jít v životě dopředu a nevzdávat se.

Děkuji mým úžasným synům. Umožňují mi prožívat  radost a absolutní vděk, že si mě vybrali za matku. Děkuji za jejich bezprostřednost a bezpodmínečnou lásku. Děkuji nenarozené dušičce, že navnímala moji nepřipravenost na další mateřství.

Děkuji mým bývalým partnerům za chvíle radosti i nepochopení. Kéž jste spokojení  a prožíváte život v harmonii. Děkuji mému partnerovi za pozornost,  péči a snahu vytvářet mi bezpečný přístav. Především ale za odvahu přijímat skrze mě nová poznání a zkoušky.

Děkuji za vedení a moudrost mým učitelům a průvodkyním na cestě osobního vývoje.

Děkuji mým přátelům za podporu, oporu, trpělivost a souznění.

Děkuji ti strážný anděli za druhou šanci, kterou jsi mi před lety dal. Děkuji za znovuzrození.